+387 61 140 222 info@drbalic.ba
ZAVOD ZA HUMANU REPRODUKCIJU “DR BALIĆ”
Vodeći domaći centar za asistiranu humanu reprodukciju u potrazi je menadžerom za socijalne medije
Tražimo analitične, kreativne i komunikativne osobe, koje vole i poznaju online marketing i društvene mreže, koje znaju važnost pravovremenih objava za klijente, a moderaciju komentara sprovode spretno i efikasno,i sve to sa maksimalnom dozom kreativnosti i vedrine.

Pozicija: SOCIAL MEDIA MENADŽER

Pored kreativnosti, posvećenosti i odgovorne prirode, šta još očekujemo od Vas?
  • Viša ili visoka stručna sprema iz oblasti marketinga ili menadžmentaIskustvo na istim i/ili sličnim poslovima
  • Informatička i opšta pismenost (Odlično poznavanje svih MS Office aplikacija)
  • Duboko razumijevanje svih platformi društvenih mreža – Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, Pinterest i dr.
  • Aktivno znanje alata (Google Analytics, Facebook Business Manager, Ads Manager, Facebook Analytics …)
  • Potpuno poznavanje rada u digitalnom marketingu (targetiranje, kreiranje i setovanje kampanja, analitika, izvještavanje)
  • Osnovno znanje WordPress-a i Photoshopa je prednost
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost
  • Preciznost i odgovornost u radu
  • Odlične organizacione i komunikativne sposobnosti
  • Odlične sposobnosti u prezentovanju
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema i multitasking
  • Kreativnost, predanost i posvećenost detaljima
  • Sposobnost time and task management-a.
  • Timski rad
  • Spremnost za konstantnim učenjem i usavršavanjem.
Šta su tvoja buduća zaduženja?
  • Svakodnevno održavanje društvenih mreža
  • Učešće u kreiranju sadržaja za sve društvene mreže
  • Svakodnevno ažuriranje web stranice Zavoda kao i učešće u kreiranju sadržaja za istu
  • Učešće u osmišljavanju i sprovođenju marketing strategije Zavoda
  • Usklađivanje kampanja sa zahtjevima pacijenata
  • E-mail i Web korespondencija
  • Analitičko rasuđivanje i pomoć u izradi kreativnih rješenja kao i pripremi svih štampanih materijala u saradnji sa dizajnerom
  • Kreiranje i realizacija plana objava na društvenim mrežama (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube)
  • Učestvovanje u realizaciji strategije i digitalnog nastupa, setovanje, optimizacija i praćenje kampanja na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube
  • E-mail marketing
  • Učestvovanje u optimizaciji web sadržaja u skladu sa SEO i Google Analytics
  • Vođenje komunikacije sa klijentima na društvenim mrežama
  • Evaluacija i analiza konkurencije na tržištu
  • Izvještavanje i analiziranje postignutih rezultata na mjesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Pomoć u organizaciji promocija, prezentacija i medijskih događaja
Šta možeš da očekuješ od nas?
  • Rad u dinamičnom i inspirativnom okruženjuRad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja i iskazivanja kreativnosti
  • Odlične uslove rada
  • Bonuse za ostvarane ciljeve
Ukoliko ste kreativni, želite zanimljiv posao i imate ideja IVF Centar Balić je pravo mjesto za Vas! Pozivamo Vas da budete dio uspješnog tima koji već 27 godina radi i stvara nove vrijednosti na ovim prostorima. Zainteresovani ste? Pošaljite nam svoj CV i motivacijsko pismo putem opcije PRIJAVI SE NA OGLAS, sa naznakom za poziciju Social Media menadžer.
Prijave možete poslati do10. novembra 2022. godine.
Lokacija:Tuzla
Broj izvršilaca:1
Oglas je otvoren do 30.11.2022.

Poziv

Lokacija

c

Usluge

Novosti